INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Aktualności

Logo Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Ekonomiczne i organizacyjne uwarunkowania funkcjonowania działalności logistycznej". Organizatorem konferencji jest Koło Ekonomiczne i Koło Naukowe Logistyków działające na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Współorganizatorem konferencji jest Program Edukacyjny Nowoczesne Zarządzanie Biznesem prowadzony przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Szczegółowy program konferencji 

Zakres tematyczy i cel konferencji

Kalendarium konferencji

Formularz rejestracji na konferencję

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

Konferencje odbędzie się 16 grudnia 2020r. w formie online, początek o godzinie 11:30. Wydarzenie to skierowane jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką działań logistycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zaznaczamy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy o dokładne przemyślenie tematu oraz treści zgłoszenia. Wymaganą formą wystąpienia jest prezentacja multimedialna referatu ukazująca autorskie wyniki badań lub analiz statystycznych. Forma ta musi jednoznacznie wynikać z nadesłanej prezentacji. Przewidywany czas wystąpienia to 10 minut.

Dokładny program konferencji wysłany zostanie zakwalifikowanym uczestnikom drogą mailową.

Osoba odpowiedzialna za organizację konferencji

W przypadku pytań proszę pisać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.