INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Aktualności

Realizowany w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

Celem projektu jest promocja sportu i aktywizacja sportowa środowiska naukowo-dydaktycznego i studentów UPH w Siedlcach.  Projekt obejmuje realizację następujących działań:

Sfinansowanie studentom oraz pracownikom UPH zajęć sportowych, na pływalni i obiektach towarzyszących Parku Wodnego w Siedlcach oraz w obiektach oferujących treningi crossfit, TRX i jogę poprzez  wykupienie karnetów na okres od listopada 2021 roku do czerwca 2022 roku dla:

- 20 studentów niepełnosprawnych na pływalni,

- 110 studentów na pływalni,

- 60 pracowników na pływalni.

- 45 studentów/pracowników w zajęciach crossfit, TRX, jogi.

Na pływalnię i obiekty sportowew okresie 15.11.2021-30.06.2022 uczestnik otrzyma karnet o wartości około 1000 zł.

Na zajęcia crossfit, TRX i jogę uczestnik otrzymuje karnet „open” na okres 15.11.2021-30.06.2022

Organizacja ligi akademickiej w koszykówce i futsalu. W tym celu planuje sięzorganizowanie cyklu rozgrywek w których wystąpią drużyny ze środowiska akademickiego -UPH, Collegium Mazovia i Seminarium Duchownego w Siedlcach, jak również szkółśrednich miasta i gminy Siedlce oraz zakładów pracy – partnerów projektu.

Szczegóły projektu, zasady rekrutacji i formularze rejestracyjne dostępne są na
stronie www: