INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Baner reklamowy dla szkolenia

Zapraszamy na wykład online „Twój klik ma znaczenie, czyli jak się nie dać oskubać hakerom?” prowadzony przez Monikę Olesiejuk, Główną Specjalistkę w Departamencie Marketingu i Jakości BIK.

• Data i czas: 26 marca 2024 r., godz. 11:30
  • Platforma: ClickMeeting
  • Czas trwania: 80 minut (70 min wykład + 10 min sesja pytań)

O wykładzie

Czy telefon pomocy technicznej z banku to zagrożenie? Może prośba znajomego z Facebooka o podratowanie „dyszką” to coś podejrzanego? Podczas wykładu powiemy czym jest tożsamość w sieci, jak „profesjonalni” są w dzisiejszych czasach cyberprzestępcy i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. Na przykładach pokażemy najczęstsze rodzaje ataków, kwoty wyłudzeń i inne bardzo konkretne statystyki.

Wykład skupi się na zagrożeniach cyberprzestępczych i metodach ochrony tożsamości online. Monika Olesiejuk podzieli się swoją wiedzą na temat cyberbezpieczeństwa, zwracając uwagę na aktualne metody działania cyberprzestępców i sposoby ich unikania.

Zdjęcie grupowe

W dniach od 11 do 15 marca bieżącego roku akademickiego gościliśmy w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości Panią profesor wizytującą, Svitlanę Levytską (National University of Water and Environmental Engineering, Rivne, Ukraine), która poprowadziła w języku angielskim wykłady z przedmiotu Zarządzanie projektami inwestycyjnymi na kierunku Zarządzanie I stopnia. Pani Profesor od lat aktywnie współpracuje z naszym Instytutem w obszarze naukowo-dydaktycznym, za co serdecznie dziękujemy.

Zdjęcie grupowe

Dnia 1 marca 2024 roku gościliśmy w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości uczniów siódmej i ósmej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Aleksander„ w Siedlcach. dr Monika Ojdana – Kościuszko oprowadziła uczniów po Wydziale Nauk Społecznych. Uczniowie wspólnie z towarzyszącymi nauczycielami zapoznali się m.in. ze strukturą Wydziału Nauk Społecznych, z działalnością dydaktyczną, badawczą i organizacyjną prowadzoną w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości. dr Regina Demianiuk wygłosiła prelekcję dla młodzieży szkolnej na temat podstaw logistyki przedstawiając istotę zagadnienia, podstawowe procesy logistyczne w obszarze zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji.

baner z zaproszeniem
11th International Logistics Summer School Maribor, Słowenia

Uniwersytet w Maribor zaprasza na  11th International Logistics Summer School, która odbędzie się w dniach 2-10 Września 2024. Szkoła letnia organizowana jest w ramach  Blended Intensive Programs (BIP) Erasmus+.

Temat szkoły letniej   "Sustainable Logistics: Theoretical Heroes Tackle a Real Green Challenge" , obiecuje angażujące i wzbogacające doświadczenie.

Więcej szczegółów znajdą Państwo pod linkiem: https://summerschool.fl.um.si oraz bezpośrednio u koordynatora programu Erasmus+ dr Oli Bareja-Wawryszuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .