INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Grupowe zdjęcie ze spotkania

W dniu 15.05.2023 roku w hali sportowej  UPH na ul 3 Maja 53 odbył się pierwszy instytutowy turniej w halowej piłce nożnej (futsalu). W tej edycji rywalizowały ze sobą zespoły studentów kierunku Logistyka vs Zarządzanie. Mecz miał bardzo widowiskowy przebieg. Po pierwszej tercji (zawodnicy grali 3 x 15 min) prowadziła Logistyka 3:0.

W drugiej tercji Zarządzanie uporządkowało grę, strzeliło dwie bramki i ta część meczu zakończyła się wynikiem 3:2. O zwycięstwie zadecydowała 3 tercja. Zarządzanie dość szybko doprowadziło do remisu i w chwile potem strzeliło bramkę, która dała im prowadzenie. Niedługo potem mogli prowadzić 2 bramkami, lecz nie wykorzystali rzutu karnego. Logistyka zmobilizowała się i doprowadziła do remisu. Na 2 minuty przed końcem strzeliła 5 gola i pomimo bardzo dużej determinacji Zarządzania nie oddała prowadzenia do końca meczu.

 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla Logistyki. 

 

 

Doskonała atmosfera, zaangażowanie zawodników, czysta sportowa rywalizacja bez faulów i liczni kibice są dobrym prognostykiem, by w przyszłym roku w czasie Jackonaliów zorganizować turniej w którym wystąpią przedstawiciele każdego z instytutów naszego Wydziału, a może i całej uczelni?  

 

Bramki zdobyli:

Logistyka - Kamil Komar - 3, Cezary Bulik - 1, Szymon Powezka.

Zarzadzanie- Jakub Parapura - 1, Sebastian Rymuza -1, Mikołaj Janaszek - 2

Drużyny grały przy głośnym dopingu sowich koleżanek i kolegów z kierunku Zarządzanie i Logistyka. 

Organizatorami spotkania byli: dr Agata Marcysiak,  dr Adam Marcysiak, dr Stanisław Szarek, dr Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska - Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji UPH. 

 

Relację z meczu można  znaleźć na stronie https://sportsiedlce.pl/2023/05/15/logistyka-lepsza-od-zarzadzania-fotogaleria/