INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Grupowe zdjęcie ze spotkania

Z przyjemnością informujemy, że trzyosobowa drużyna studencka z naszej uczelni, składająca się z Weroniki Chudek, Huberta Wolnickiego i Patryka Orzyłowskiego z pierwszego roku studiów pierwszego stopnia zarządzania stacjonarnego, zakwalifikowała się do finału konkursu „Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie”.

 

W ramach tej rywalizacji online wzięło udział 74 zespołów reprezentujących 65 uczelni z całej Polski. Eliminacje trwały przez ostatni miesiąc, podczas którego drużyny musiały wykazać się wiedzą z zakresu zarządzania, ale również umiejętnościami rozwiązywania skomplikowanych problemów biznesowych, prowadząc Biuro Turystyczne.

Wielkim wydarzeniem będzie finał konkursu, który odbędzie się 14 czerwca 2023 roku w krakowskim Parku Technologicznym. To prestiżowe miejsce zgromadzi najlepsze drużyny z całej Polski, które zmierzą się w ostatnim etapie zmagań, dążąc do zdobycia tytułu Akademickich Mistrzów Menedżerskich. Bądźcie z nami, aby śledzić losy naszych utalentowanych studentów i trzymać kciuki za ich sukces w finałowych zmaganiach Akademickich Mistrzostw Menedżerskich!

 

Artykuł na stronie organizatora: Znamy finalistów konkursu Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie!