INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Baner promując wydarzenie

Koło Ekonomiczne zaprasza studentów na warsztaty pt. "Zakład Ubezpieczeń Społecznych - nowoczesny e-urząd”

Warsztaty poprowadzi Pani Agnieszka Drzewowska Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji (Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w SiedlcachWydział Organizacji i Analiz).

Termin warsztatów: 18 kwietnia godz. 11.45 sala 1.5.

Baner promując wydarzenie

W dniu 4 kwietnia koło Ekonomiczne zorganizowało wykład nt. „Ekonomia, finanse, przedsiębiorczość – wyzwania współczesnego świata”, który poprowadził Waldemar Zbytek Prezes Warszawskiego Instytutu Bankowości i przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej. Waldemar Zbytek od ponad 10 lat związany jest z projektami edukacyjnymi sektora bankowego, ponadto jest współtwórcą struktur Wydawnictwa Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz projektów w zakresie współpracy instytucji finansowych ze szkołami i uczelniami, w tym Programu "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem" i Programu "Bankowcy dla Edukacji".

Studenci sem. 2, I roku Zarządzania i Logistyki [I stopień] proszeni są o dokonanie wyboru modułu w systemie USOS w następujących terminach:
Studia stacjonarne i niestacjonarne

harmonogram1

harmonogram2

Plik do pobrania (.docx)

Baner reklamowy dla szkolenia

Zapraszamy na wykład online „Twój klik ma znaczenie, czyli jak się nie dać oskubać hakerom?” prowadzony przez Monikę Olesiejuk, Główną Specjalistkę w Departamencie Marketingu i Jakości BIK.

• Data i czas: 26 marca 2024 r., godz. 11:30
  • Platforma: ClickMeeting
  • Czas trwania: 80 minut (70 min wykład + 10 min sesja pytań)

O wykładzie

Czy telefon pomocy technicznej z banku to zagrożenie? Może prośba znajomego z Facebooka o podratowanie „dyszką” to coś podejrzanego? Podczas wykładu powiemy czym jest tożsamość w sieci, jak „profesjonalni” są w dzisiejszych czasach cyberprzestępcy i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. Na przykładach pokażemy najczęstsze rodzaje ataków, kwoty wyłudzeń i inne bardzo konkretne statystyki.

Wykład skupi się na zagrożeniach cyberprzestępczych i metodach ochrony tożsamości online. Monika Olesiejuk podzieli się swoją wiedzą na temat cyberbezpieczeństwa, zwracając uwagę na aktualne metody działania cyberprzestępców i sposoby ich unikania.