INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Logo Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Ekonomia i logistyka w warunkach epidemii". Organizatorem konferencji jest Koło Ekonomiczne i Koło Naukowe Logistyków działające na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Współorganizatorem konferencji jest Program Edukacyjny Nowoczesne Zarządzanie Biznesem prowadzony przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań, podejmujących problematykę związaną z uwarunkowaniami funkcjonowania działalności w zakresie ekonomii i logistyki w warunkach epidemii, prowadzonych przez studentów, doktorantów oraz młodych pracowników nauki, w szczególności działających w studenckich kołach naukowych.

ZAKRES TEMATYCZNY KONFERENCJI

1. Uwarunkowania funkcjonowania łańcucha dostaw w warunkach epidemii,
2. Optymalizacja procesów zaopatrzenia,
3. Logistyka procesów produkcyjnych,
4. Klient jako podstawowy element logistyki dystrybucji,
5. Rynek powierzchni magazynowej w warunkach epidemii,
6. Innowacyjne rozwiązania w procesach logistycznych,
7. Efektywność ekonomiczna działalności transportowej,
8. Zmiany wielkości przewozów poszczególnymi gałęziami transportu w okresie epidemii
9. Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwach transportowych i spedycyjnych.
10. Transport intermodalny w warunkach epidemii.

KALENDARIUM KONFERENCJI

14.05.2021 - Zgłoszenie uczestnictwa - online (link do rejestracji tutaj)

16.05.2021 - Nadsyłanie prezentacji referatu. Prezentacje referatu zgłoszonego na konferencję prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20.05.2021 - Informacja o przyjęciu prezentacji referatu na Konferencję

27.05.2021 - Konferencja, początek o godzinie 10:00

Konferencja odbędzie się 27 maja 2021 r. w formie online, początek o godzinie 10:00. Wydarzenie to skierowane jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką działań logistycznych.

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zaznaczamy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy o dokładne przemyślenie tematu oraz treści zgłoszenia. Wymaganą formą wystąpienia jest prezentacja multimedialna referatu ukazująca autorskie wyniki badań lub analiz statystycznych. Forma ta musi jednoznacznie wynikać z nadesłanej prezentacji. Przewidywany czas wystąpienia to 10 minut.

Dokładny program konferencji wysłany zostanie zakwalifikowanym uczestnikom drogą mailową.

W przypadku pytań proszę pisać na adres: